Sylizacja i przedłużanie rzęs Katowice

Jedno spojrzenie zastępuje tysiące słów

Stylizacja i przedłużanie rzęs Katowice

Rzęsy to jeden z najważniejszych atrybutów każdej kobiety. I nie tylko dlatego, że kiedy kogoś spotykamy, to pierwszym odruchem jest zawsze spojrzenie w oczy. Kobiece oczy są studniami, w których można się utopić, a także niesamowicie istotnym narzędziem w języku ciała – to za ich pomocą można subtelnie, ale bardzo zdecydowanie pokazać swoje zainteresowanie kimś, kto powinien taki sygnał otrzymać. O rzęsy trzeba oczywiście odpowiednio zadbać.

Idealne rzęsy - przedłużanie rzęs Katowice

Co trzeba zrobić, żeby mieć idealne rzęsy? Wszystko oczywiście zależy od konkretnej sytuacji, ponieważ jest nawet grupa kobiet, która nie musi robić tak naprawdę nic, bo natura była dla nich szczodra. Niemal wszystkie panie muszą jednak zdecydować się na zabiegi, których celem będzie rozbudowa brwi. Taki zabieg to przedłużanie rzęs oraz zagęszczenie rzęs w jednym, dzięki czemu możliwe jest potem figlarne trzepotanie nimi przez dłuższy czas bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek poprawek.

Volume Lashes

Klasyczne techniki nie zawsze są w stanie zaoferować nam odpowiednie efekty. Dlatego stworzono Volume Lashes, czyli specjalną technikę przedłużania i pogrubiania rzęs, w której stosuje zdecydowanie lepsze materiały. Doklejane rzęs wyglądają bardzo naturalnie, mają aksamitną fakturę i do tego są zawsze bardzo równe. Stosowany klej jest absolutnie bezpieczny i nadaje się do skóry wrażliwej, a syntetyczne włókna odporne są na działanie praktycznie wszystkich zjawisk i substancji, jakie mogą je zaatakować. Niezależnie od tego, czy będzie to słońce, kosmetyki czy łzy. Z takimi rzęsami można nawet pływać.