Salon fryzjerski - Katowice

Dobry fryzjer Katowice

Profesjonalne strzyżenie

Strzyżenie włosów, układanie fryzur i modelowanie ich, jest naszą pasją. Do każdego klienta, który odwiedzi nasz salon, podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze odpowiedniej, dostosowanej do urody fryzurzy. Zapraszamy panie, panów, a także najmłodszych.

Kobieta w rudych włosach
Młoda blondynka w profesjonalnej fryzurze

Strzyżenie damskie

Dla kobiet w każdym wieku

Podejmując się strzyżenia i modelowania damskich włosów, nie kierujemy się schematami. Inspirujemy się modą i najnowszymi trendami, ale nie ograniczamy się w tym zakresie i każdorazowo konsultujemy przyszłą fryzurę z naszymi klientkami. Strzyżenie damskie rozpoczynamy od określenia kształtu głowy, twarzy, a także rodzaju włosów i oczywiście kierunku ich wzrostu. Dzięki temu możemy doradzić naszym klientkom najlepszą, dostosowaną do ich urody fryzurę. Strzyżenie dostosowujemy do rodzaju oraz kondycji włosów.

Strzyżenie męskie

Fryzura dopasowana do mężczyzny

Strzyżenie męskie wykonujemy tradycyjnie nożyczkami, a także przy wykorzystaniu maszynki do włosów. Od woli klienta zależy, jak bardzo skrócimy włosy i czy wykonamy cieniowanie z boku i tyłu głowy. I w tym przypadku służymy poradą w zakresie doboru fryzury, najlepiej dostosowanej do owalu twarzy. W zależności od życzenia klienta stosujemy na koniec strzyżenia żel do włosów lub pomadę. Skracamy też baki i wyrównujemy włosy, a jeśli zaistnieje taka konieczność, modyfikujemy lub poprawiamy istniejące fryzury.

Sprawdź ofertę
Brodaty mężczyzna w krótkich włosach
Dziewczynka w długich bląd włosach

Strzyżenie dziecka

Odpowiedni fryzjer dla dzieci

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że strzyżenie dziecka musi się wiązać z cierpliwością oraz szybkością wykonanej pracy. W naszym salonie nie tylko sprawnie ostrzyżemy najmłodszych klientów, ale też zrobimy to na tyle szybko, aby nawet najbardziej niecierpliwe dziecko nie zdążyło znudzić się siedzeniem na fotelu. Każde strzyżenie rozpoczynamy od rozmowy z rodzicami dziecka i samym zainteresowanym. Wspólnie ustalimy jaka fryzura będzie najwygodniejsza i najlepiej dostosowana do potrzeb dziecka. W trakcie strzyżenia stworzymy przyjazną atmosferę, w której młody człowiek będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dzięki temu przyszłe wizyty w salonie fryzjerskim będą kojarzyły mu się z doskonałą zabawą.