Barber w Katowicach

Profesjonalny fryzjer męski

Zadbaj o swój wygląd

Męskie strzyżenie nigdy nie powinno być jedynie dodatkiem do strzyżenia damskiego. Chociaż nas salon fryzjerski nie specjalizuje się wyłącznie w strzyżeniu męskim, oferowane przez nas strzyżenie męskie jest usługą na wysokim poziomie profesjonalizmu i opartym o wiedzę oraz doświadczenie z męskimi fryzurami.

Nasze strzyżenia męskie są zawsze bardzo szybkie i sprawne. Nie zajmujemy za dużo czasu, nie kradniemy dnia. Usługę możemy wykonać w tradycyjny sposób z wykorzystaniem nożyczek, jak również oprzeć się na nowoczesnych maszynkach do strzyżenia. Najczęściej stosujemy podejście hybrydowe, czyli obie te techniki na zmianę, odpowiednio dostosowując się w ten sposób do zadania, jakie zostało przed nami postawione. Gwarantujemy zadowolenie z wykonywanych przez nasz usług. Nasi Klienci zawsze wracają.

Zarezerwuj wizytęSprawdź cennik

Profesjonalny fryzjer meski Katowice
Fryzjer męski w Katowicach

Salon fryzjerski męski

Poprostu dobry fryzjer

Męski salon fryzjerski to miejsce, gdzie mężczyzna może odpowiednio zadbać o swój wygląd. Naszą podstawową usługą jest tworzenie nowej fryzury dla mężczyzny w oparciu o jego kształt głowy czy jak kto woli, owal twarzy. W ten sposób udaje nam się zazwyczaj uzyskać najlepszy efekt estetyczny dla każdego mężczyzny, a to właśnie powinien robić dobry fryzjer. Wielu naszych klientów ma oczywiście swoje zdecydowane zdanie na temat tego, jaki image chcą kreować. Dla nich główną usługą jest zapewnianie fryzurze odpowiedniej postaci. Skracamy włosy, wyrównujemy, cieniuje,, jeśli jest taka potrzeba i uzyskujemy w ten sposób najlepszą wersję wyglądu mężczyzny w konwencji, jaką nasz Klient uznaje za najbardziej pożądaną.