Salon masażu

Młoda kobieta na klasycznym masażu

MASAŻ KLASYCZNY

Działa leczniczo i rozluźniająco.

Jest wskazany w m.in. bólach kręgosłupa, mięśni i stawów, rwie kulszowej, chorobach reumatoidalnych i układu krążenia oraz w ramach relaksu po ciężkim i intensywnym wysiłku, nie tylko fizycznym. Polega na stosowaniu kilku technik jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie czy wibracja, wykonywanych w odpowiedniej kolejności. Efekty odczuwalne są po pierwszej wizycie.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Odbywa się poprzez powolne i dokładne wykonywanie technik masażu klasycznego.

Ważny jest odpowiedni nastrój i wyciszenie. Jego efekty zadowolą każdego, kto zmaga się z napięciem mięśniowym i nerwowym. Masaż relaksacyjny przynosi odprężenie całego ciała i pozwala doskonale radzić sobie ze stresem, bezsennością, migreną, złym samopoczuciem czy nadciśnieniem.

Masaż relaksacyjny w Katowicach
Jak zadbać o siebie przed sezonem letnim - Wyszczuplające masaże w Katowicach

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Najintensywniejsza forma masażu klasycznego.

Poprzez użycie kremów stymulujących metabolizm komórek rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, usuwa toksyny z organizmu, polepsza ukrwienie skóry i mięśni oraz przyspiesza przemianę materii.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Pozwala rozbić tkankę tłuszczową na mniejsze cząsteczki.

Dzięki temu organizm łatwiej je metabolizuje. W efekcie skóra staje się jędrna, gładka i elastyczna. Łagodzi też bóle mięśni i stawów. Jednak aby efekty widoczne zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie. Istotą masażu jest podciśnienie bańki chińskiej (silikonowej lub gumowej) uzyskane podczas zassania.

antycelulitowy

logo Salon Urody Golgen Spa
Golden Spa – Salon Urody

ul. Mikołowska 7/1
40-066 Katowice

Pon-Pt od 09:00-19:00
Sobota 09:00-16:00