Salon masażu

salon urody katowice

MASAŻ KLASYCZNY

Działa leczniczo i rozluźniająco.

Jest wskazany w m.in. bólach kręgosłupa, mięśni i stawów, rwie kulszowej, chorobach reumatoidalnych i układu krążenia oraz w ramach relaksu po ciężkim i intensywnym wysiłku, nie tylko fizycznym. Polega na stosowaniu kilku technik jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie czy wibracja, wykonywanych w odpowiedniej kolejności. Efekty odczuwalne są po pierwszej wizycie.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Odbywa się poprzez powolne i dokładne wykonywanie technik masażu klasycznego.

Ważny jest odpowiedni nastrój i wyciszenie. Jego efekty zadowolą każdego, kto zmaga się z napięciem mięśniowym i nerwowym. Masaż relaksacyjny przynosi odprężenie całego ciała i pozwala doskonale radzić sobie ze stresem, bezsennością, migreną, złym samopoczuciem czy nadciśnieniem.

gabinet kosmetyczny Katowice
salon fryzjerski Katowice

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Najintensywniejsza forma masażu klasycznego.

Poprzez użycie kremów stymulujących metabolizm komórek rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, usuwa toksyny z organizmu, polepsza ukrwienie skóry i mięśni oraz przyspiesza przemianę materii.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Pozwala rozbić tkankę tłuszczową na mniejsze cząsteczki.

Dzięki temu organizm łatwiej je metabolizuje. W efekcie skóra staje się jędrna, gładka i elastyczna. Łagodzi też bóle mięśni i stawów. Jednak aby efekty widoczne zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie. Istotą masażu jest podciśnienie bańki chińskiej (silikonowej lub gumowej) uzyskane podczas zassania.

salon urody katowice

logo Salon Urody Golgen Spa
Golden Spa – Salon Urody

ul. Mikołowska 7/1
40-066 Katowice

Pon-Pt od 9.00-20.00
Sobota 9.00-15.00