Studio Paznokci w Katowicach

Profesjonalny manicure w Golden Spa

Manicure Katowice

Wiemy, że wypielęgnowane dłonie stanowią wizytówkę każdej kobiety, dlatego w naszym salonie urody Golden Spa proponujemy trwały manicure. Oferujemy pełen wachlarz różnorodnych metod paznokci – od klasycznych lakierów, poprzez tipsy, żele, aż po hybrydę. Konkretną metodę dobieramy, uwzględniając oczekiwania naszych klientek.

W Golden Spa pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem preparatów oraz narzędzi renomowanych marek. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientkom wykonanie paznokci na najwyższym poziomie. Decydując się na wykonanie manicure bądź przedłużenie paznokci w naszym salonie urody, masz także gwarancję indywidualnego podejścia, a co się z tym wiąże, również satysfakcji z olśniewającego efektu.

Manicure Katowice
Stylizacja paznokci

Żelowe przedłużanie paznokci

Stylizacja paznokci

Wiele pań decyduje się na trwały manicure, dzięki któremu nawet przez kilka tygodni mogą cieszyć się pięknymi paznokciami. Zastosowanie metody żelowej stanowi doskonały wybór dla kobiet, którym zależy na tym, by codziennie mieć zadbane dłonie, a jednocześnie nie przeznaczać dużo czasu na zyskanie takiego efektu. Do najbardziej popularnych metod przedłużania paznokci należy właśnie żel. Manicure wykonany z jego użyciem prezentuje się naturalnie, a jego wykonanie nie jest czasochłonne.

Metoda żelowa oferuje szerokie spektrum możliwości stylizacyjnych. Za jej pomocą można wykonać zarówno zdobienie paznokci długich, jak i krótkich. Żel idealnie sprawdza się do nadawania pożądanego kształtu płytce paznokciowej, pozwala też na tworzenie monochromatycznych oraz wielobarwnych kompozycji, również ze zdobieniami. Dodatkowo, wykorzystując specjalne narzędzia, takie jak np. forma do paznokci, wykonując manicure można puścić wodze fantazji.

Uniwersalne tipsy

Nakładanie tipsów

Kolejną popularną metodą robienia paznokci, którą oferujemy w Golden Spa, jest nakładanie tipsów. Tips to sztuczny paznokieć, wykonany z tworzywa imitującego naturalną płytkę. Może on być bezbarwny bądź już ozdobiony, np. permanentnym frenchem lub innymi dekorami. Tipsy mocuje się za pomocą kleju do naturalnej płytki paznokcia, uprzednio odpowiednio przygotowanej. Raczej nie stosuje ich się jako samodzielnego manicure – tipsy stanowią głównie bazę dla wykonania zdobień inną metodą: tradycyjnym lakierem, żelem lub akrylem, a także tworząc french.

Nakładanie tipsów
Utwardzenie naturalnej płytki

Pomoc dla słabych paznokci

Utwardzenie naturalnej płytki

Płytka paznokcia może ulegać różnorodnym uszkodzeniom na skutek m.in. urazów mechanicznych, kontaktu z detergentami, niewłaściwej pielęgnacji czy deficytów witaminowo-mineralnych. Kruche i łamliwe paznokcie wymagają należytej troski. W Golden Spa proponujemy zabiegi oraz manicure, które wyraźnie utwardzają płytkę, przywracając jej odpowiednią wytrzymałość, jak i odporność na urazy mechaniczne.

W zależności od potrzeb oferujemy m.in. utwardzenie naturalnej płytki żelem silikonowym, żelem klasycznym lub akrylem. Bezpośrednio po nałożeniu i utrwaleniu preparatu paznokcie stają się silniejsze, elastyczniejsze, jak również zyskują ładny, zdrowy wygląd. Polecamy tego typu manicure wszystkim paniom, które borykają się z problematycznymi paznokciami, szczególnie jeśli w szybkim czasie chciałyby poprawić ich kondycję.

Cena za profesjonalny manicure z pewnością miło zaskoczy każdą Panią – można go wykonać już za kilkadziesiąt zł. Stylistki w Golden Spa nie tylko tworzą paznokcie marzeń, lecz także podpowiadają, w jaki sposób najlepiej dbać o dłonie, by efekt był zachwycający przez jak najdłuższy czas.

Trwały manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Panie ceniące sobie długotrwały efekt manicure często decydują się na tzw. hybrydę. Tego typu zdobienie paznokci przypomina nakładanie klasycznego lakieru, z tą jednak różnicą, że każda kolejna warstwa (baza, lakier kolorowy oraz nawierzchniowy) utwardzana jest w lampie UV. Dzięki temu manicure hybrydowy wyróżnia się wysoką trwałością, ma piękny połysk, nie blaknie, ani nie odpryskuje. Wybierają go panie, dla których ważny jest elegancki, a jednocześnie naturalny wygląda paznokci.

Manicure hybrydowy stwarza wiele możliwości tworzenia dodatkowych zdobień, w zasadzie bez ograniczeń – od subtelnych wzorków, poprzez hologramy, aż po bogate dekoracje całej płytki. Hybrydę zdejmuje się najczęściej po około 3 tygodniach od jej wykonania, w zależności od tempa wzrostu paznokci oraz ich stanu. Ten zabieg także przeprowadzamy w naszym salonie urody.

Manicure hybrydowy
Jak dbać o dłonie

Klasyczny manicure

Jak dbać o dłonie

W Golden Spa wykonujemy również manicure standard, którego kluczowy element stanowi zadbanie o piękno nie tylko samych paznokci, ale też całych dłoni. Początkowy etap zabiegu obejmuje: skrócenie paznokci i nadanie im pożądanego kształtu, usunięcie narastających skórek oraz powstałych zgrubień, a także wypolerowanie płytki. W kolejnym kroku w ramach manicure w paznokcie wcieramy specjalną oliwkę, która ma działanie odżywczo-ochronne, a na dłonie nanosimy nawilżający krem. Delikatny masaż dodatkowo odpręża i pozwala zrelaksować się podczas zabiegu.

Zwieńczenie manicure stanowi malowanie paznokci. Zgodnie z życzeniem klientki wykonujemy je klasycznym lakierem kolorowym, robimy manicure + french bądź nanosimy odżywkę do paznokci. Żeby zapewnić jak najlepsze efekty, standardowy manicure powinien być przeprowadzany systematycznie jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji dłoni.

W naszym salonie urody paznokciami zajmują się wykwalifikowane stylistki, które podejmują się tworzenia nawet najbardziej finezyjnego manicure. Zachęcamy także do skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie. Zapraszamy do Golden Spa!